בר קפה באירוע

מתקניה בר בירה לאירועים וכנסים 0522507769

ישנם אירועים , בעיקר בתערוכות , בהם ישנו צורך גדול בהתקנת ברז הבירה על שולחן או על בר במקום להציב את מתקן הבירה , לכן אנו מאפשרים לכם לבחור את ברז הבירה לאירוע שלכם ( כמובן יש לוודא כי הברז פנוי לתאריך שלכם) ולהתקין את הברז במקום להשאיר את המתקן למשך האירוע , ברשותנו מתקנים שונים בגדלים שונים המותאמים לסוג האירוע שלכם .


לא לשכוח כי גם התקנת הברז חייבת מקום בתחתית השולחן למתקן קירור של הבירה , זהו חלק בלתי נפרד מהברז של הבירה , לכן יש להכין שולחן בגובה 1.20 שיהיה מקום למתקן קירור , לגז של הבירה וכמובן לחבית הבירה .

מתקן בירה בלבן

מתקן בירה לתערוכות

התקנת ברז בירה על דלפק

מתקן בירה לתערוכות

תערוכת ווטק 2009

תערוכת העץ 2009

אנו מציעים לכם מגוון רחב של בירה מהחבית , מתקני בירה מהחבית וחביות , היום חביות הבירה בשונה משנים קודמות , חבית גולדסטאר מכילה רק 20 ליטר והמצמד המחבר בין החבית למתקן בירה שונה , חביות בגודל 20 ליטר יותר איכותי ומותאם לאירועים שונים , כמות הקטנה של החבית מאפשרת לשמור על טריות הבירה ועל איכות הבירה , כמו בן ישנם חביות בגודל 30 ליטר בירות מסוג הייניקן , טובורג ועוד... גודל החביות של 30 ליטר זהו גודל סטנדרטי של החביות , רק חברת טמפו שינו את גודל החבית של הגולדסטאר כי הבינו , ככל שהחבית מכילה פחות בירה , כך הטריות ואיכות הבירה היוצאת מהחבית נשמרת וכך יש לכם מענה איכותי של בירה מהחבית הכולל מתקן הירה וברז בירה לפינוק אמיתי , הגשימו חלום עם ברז בירה באירוע \ בבית שלכם! באפשרותכם לבחור בין חביות הבירה , חברת קפה 10 מציע לכם לבחור בין חביות הבירה השונות , ישנם תערוכות ואירועים בהם יש צורך בבירה איכותיתי , בירה מהחבית הינו בעלת איכות מקסימלית לעומת בירה בבקבוקים ולכן אנו נותנים לכם את האפשרות לבחור בין יצרני הבירה השונים חביות בירה המכילות 20 ליטר (חביות גולדסטאר) או הייניקן חביות המכילות 30 ליטר ואף קלסברג , או מכבי , אנו נספק לכם את החבית לפי דרישה אישית .